wyprzedaż ubrań

Wyprzedaż ubrań – jak szybko znaleźć informację w internecie?

Wyprzedaż ubrań – na te 2 słowa wielu kobietom – jak nie wszystkim – włącza się instynkt myśliwego. Od razu spada z nas codzienne zmęczenie, czujniej nastawiamy ucha i pojawia się ta charakterystyczna iskierka w oku. Czy to podczas zakupów stacjonarnych – czy w internecie. Co tu dużo kryć – uwielbiamy wyprzedaże i chętnie w czasie ich trwania robimy zakupy. Ostatecznie kupić ten sam produkt 20 – 30 % taniej to fajny wyczyn. I jest się czym pochwalić przed koleżankami.

Wyprzedaż ubrań – sposób na oszczędności w domowym budżecie

O tym – jak oszczędzać na ubraniach dla dzieci już pisałam i zapraszam do przeczytania. Nawet jeśli nie ma się dzieci. Zasady przeze mnie opisane w tym wpisie – są na tyle uniwersalne – że sprawdzą się w każdej szafie. Bez względu na płeć, wiek czy wzrost 🙂 Jednak – ze względu na wielowątkowość i możliwe opcje – ten artykuł – tak naprawdę można potraktować jako wstęp do kolejnych. Pisząc na temat oszczędzania na ubraniach w wielu podpunktach zasygnalizowałam jedynie możliwy sposób zmniejszania wydatków na ubrania.  Dlatego dzisiaj postanowiłam wrócić do tematu i konkretniej przyjrzeć się promocjom i wyprzedażom ubrań. Bo w końcu – łatwo napisać korzystaj z kuponów, rabatów czy wyprzedaży. Jednak znaleźć je w necie czy sklepach stacjonarnych już tak łatwo nie jest. Promocja i wyprzedaż ubrań ma to do siebie – że szybko się kończy. I czasami – zanim się o niej dowiemy już jej nie ma.

Wyprzedaż ubrań – jak ją znaleźć?

Internet rozwija się w zastraszającym tempie. To samo jeśli chodzi o sprzedaż w internecie. Nowe sklepy dzień w dzień pojawiają się jak grzyby po deszczu. Ale i tych starych i sprawdzonych jest coraz więcej. Przeszukiwanie każdego z nich w celu znalezienia wyprzedaży czy promocji – to nawet kilka godzin z życiorysu. A nie oszukujmy się. Nikt na takie atrakcje w celu zaoszczędzenia kilkudziesięciu czy kilkuset złoty czasu nie ma. Więc co? Nie korzystać z wyprzedaży i promocji? Korzystać – ale mądrze. Nie marnując przy tym ogromnych ilości czasu – które często podkreślam – są naszym najważniejszym zasobem.
Więc jak znaleźć wyprzedaż ubrań w sklepach – sposobów jest kilka.
  • zaangażowane grupy na FB – które takie rzeczy śledzą i się dzielą informacją.
  • przeglądać gazetki promocyjne jakie do domu trafią – wtedy być może uda się o fajnej promocji dowiedzieć przed czasem lub w trakcie jej trwania
  • zapisać się na newslettery większych sklepów – w których zakupy robimy. Zwykle przed promocja lub w czasie jej trwania dostaniemy informację na e-mail lub sms. Takie subskrypcje ja osobiście mam na przykład z CCC i biedronki. I nie powiem – czasami po takim smsie zaglądam specjalnie do sklepu i sprawdzam – czy warto z promocji czy wyprzedaży skorzystać. To samo z e-mailami. Choć w natłoku informacji potrafią umknąć mi na poczcie
  • wyszukiwarka google – część sklepów ogłaszając promocje czy wyprzedaż ubrań wykupuje płatną reklamę w wyszukiwarce i w ten sposób jest od razu na pierwszej stronie wyników
  • dedykowane wyszukiwarki – moje najnowsze odkrycie to wyszukiwarka ubrań Zippini.pl. Ta strona zajmuje się tylko i wyłącznie przeszukiwaniem większych sklepów i marek w poszukiwaniu promocji na ubraniach.
    Łączy w sobie to co lubię najbardziej – oszczędność czasu i pieniędzy. Załóżmy, że szukasz kurtki dla dziecka czy siebie. Ta wyszukiwarka pozwala wybrać Ci najlepiej pasujący model wśród trwających własnie promocji. Ubrania możesz wyszukiwać po markach, sklepach, cenach, % obniżek, rodzaju garderoby czy nawet interesującym Cię kolorze. Dzięki tej stronie masz gwarancję – że trafisz na jedną z lepszych i aktualnych ofert w internecie na ubrania – których właśnie potrzebujesz. I to bez przedzieranie się przez kilkanaście różnych sklepów na rożnych stronach internetowych. A gdy klikniesz na ofertę, która Cię zainteresowała – od razu jesteś przenoszona do  odpowiedniego sklepu. Prosto, szybko i bez problemu.

zippini

A Ty? Lubisz wyprzedaż ubrań? Korzystasz z nich? I jakie masz patenty na ich znalezienie bez marnowania czasu? Podziel się swoim doświadczeniem – chętnie dopiszę tutaj sposoby – o których być może nie mam pojęcia – a też fajnie się sprawdzają.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *