plebiscyt blogów finansowych
plebiscyt blogów finansowych

Plebiscyt blogów finansowych – zapraszam do głosowania

Plebiscyt blogów finansowych – dzisiejsza notka będzie na ten temat. Nawet nie wpis – tylko notka. 

Swego czasu zgłosił się do mnie pracownik firmy Matchbanker – czy wyraziłabym udział w plebiscycie blogów o finansach osobistych. Zgodziłam się – bo czemu nie  🙂 Zawsze dodatkowy link i być może jakiś zbłąkany czytelnik wpadnie 🙂

 

Tym bardziej – okazuje się, że wystartowałam w doborowym towarzystwie np. z Samcikiem, Ulą z bloga prosto o finansach (wywiad Uli z Ulą znajdziecie tutaj :)), Rodziną na Kredyt czy Pieniądz jest Kobietą. W sumie 18 blogów baredziej lub mniej związanych z tematyką oszczędzania, zarabiania, inwestowania. Ogólnie poruszających tematy związane z finansami.

Dlatego jeśli podoba się to co robię dla Was i jeśli macie ochotę choć ciutkę zrewanżować się za czas, jaki poświęcam na prowadzenie tego bloga – przejdźcie na stronę i kliknijcie. Mamonik znajduje się pod koniec listy. I będzie mi bardzo miło jeśli ktoś doceni to, co robię choćby w ten sposób. Jeśli jednak wybierze inny blog – też się nie obrażę 🙂

Ostatecznie liczy się to, że coraz więcej osób mówi i pisze o finansach, dzieli się swoim doświadczeniem i chce coś przy okazji zrobić dla innych.

To cieszy i daje nadzieję na przyszłość 🙂

A teraz – każdego chętnego do wyrażenia swojej opinii o blogach biorących udział w głosowaniu zapraszam na stronę:

 

Plebiscyt blogów finansowych:

 

https://matchbanker.pl/artykuly/plebiscyt-blogow-finanse-osobiste/

 

Ps. Na tej stronie brakuje mi kilku blogów – znanych i poczytnych zajmujących się temetyką finansów osobistych. Jak na przykład Iwucia czy Szafrańskiego. Być może nie wyrazili zgody, a być może nikt do nich nie napisał. W każdym razie ja sama osobiście widziałabym jeszcze kilka innych pozycji w tym plebiscycie.

 

Plebiscyt blogów finansowych

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *